ZDRAVOTNÍ SESTRA DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE (HOME CARE) - VEDOUCÍ SLUŽBY

  • Horažďovice

Pracovní místo ( ZDRAVOTNÍ SESTRA DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE (HOME CARE) - VEDOUCÍ SLUŽBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zdravotní sestra Domácí zdravotní péče (HOME CARE) - VEDOUCÍ SLUŽBY
POŽADUJEME:
- SŠ - všeobecná sestra
- minimální praxe ve zdravotnictví 1 rok
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost k práci v terénních podmínkách
- znalost práce na PC
- schopnost vést malý tým zdravotních sester
- ochota pracovat v organizaci s křesťanskými principy
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity - služební telefon, příspěvek na osobní ochranné pomůcky (obuv+ oblečení), příspěvek na stravování a další benefity

Kontakt nejdříve telefonicky (po - pá 9 - 15 hodin) nebo e-mailem: Mgr. Šárka Čáňová 733 755 945, charita.horazdovice@tiscali.cz
Volné místo zdravotní sestra domácí zdravotní péče (home care) - vedoucí služby pro lokalitu Horažďovice.