Všeobecní administrativní pracovníci

  • Brno

Pracovní místo ( Všeobecní administrativní pracovníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pokud jsme vzbudili Tvůj zájem, tak nám pošli své CV. Moc rádi se s Tebou osobně setkáme a řekneme si více informací.
Pohovory budou řešeny individuálně po dohodě na kontaktní adrese: Zaoralova 2833/1a, Brno 628 00.

Požadované dovednosti:
Baví Tě práce v administrativě? Pracuješ rád(a) s čísly? Jsi pečlivý(á), zodpovědný(á), máš zkušenosti s fakturací a prací s účetním programem? Máš příjemné vystupování, jsi pohodový(á) parťák?
Pokud je Tvoje odpověď ano, pak jsi to právě Ty koho hledáme do našeho týmu. Jsme menší rodinná firma, která pracuje ve stavební oblasti.
Co bude Tvoje náplň práce? Hledáme asistentku(ta) pro:
- Správce pošty
- Pokladna - evidence hotovostních dokladů v účetním programu a jejich archivace
- Příjem faktur a jejich další zpracování - příprava pro odsouhlasení ředitelem a následnou fakturaci
- Archivace dokumentů
- Správa objednávek - vystavení, kontrola správnosti a jejich správná archivace.
- Příprava podkladů pro oddělení staveb
- Asistentka ředitelky ekonomického úseku

Co bys měl(a) mít a znát?:
- Word, excell - pokročilá úroveň, outlook
- Pracujeme s účetním programem POHODA
- Zodpovědnost, pečlivost, vlastní tvořivost, příjemné vystupování
- Řidičský průkaz sk. B výhodou (není podmínka)

Co nabízíme?
- Práci v menším kolektivu - rodinné prostředí
- Fixní plat + osobní ohodnocení
- Možnost dalšího rozvoje

Výše mzdy: od 15 000 Kč + osobní ohodnocení, firemní benefity, růst dle výkonů
Nástup možný ihned.
Volné místo všeobecní administrativní pracovníci pro lokalitu Brno.