BENKA TRANSPORT s.r.o.

Disponent/ka - dispečer/ka kamionové dopravy

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Podhradská 446/5, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: 7:00-16:00 h. Náplň práce: práce na PC, zpracovávání dokumentů, vytěžování vozidel, komunikace se zákazníkem a řidiči. Požadujeme: znalost práce na PC, komunikativnost, časová flexibilita, řidičský průkaz sk. B, samostatnost, komunikativní znalost NJ. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-17:00 h) anebo e-mailem.
Volné místo disponent/ka - dispečer/ka kamionové dopravy pro lokalitu Cheb.

Požadavky
Práce s PC - znalost práce na PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Němčina Aktivní - komunikativní znalost NJ

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Disponent/ka - dispečer/ka kamionové dopravy

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Doprava a logistika
Pozici nabízí: BENKA TRANSPORT s.r.o.
Ulice: Podhradská 446
Město: Cheb
PSČ: 350 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martin Benka
E-mail: info@benkatransport.cz
Telefon: +420 774 425 426

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BENKA TRANSPORT s.r.o.