Referent/ka pro komplexní zajišťování majetkové správy se zaměřením na pronájem

  • Cheb

Pracovní místo ( Referent/ka pro komplexní zajišťování majetkové správy se zaměřením na pronájem ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník Městského úřadu Cheb vyhlašuje výběrové řízení na obsazení 1 pracovního místa referenta/ky oddělení správy budov odboru správy majetku.

Druh práce: referent/ka pro komplexní zajišťování majetkové správy se zaměřením na pronájem bytů a nebytových prostor ve vlastnictví města
Platová třída: 9
Místo výkonu práce: správní obvod obce s rozšířenou působností Cheb
Požadovaný nástup: 11. prosince 2017 nebo dle dohody
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Pracovní doba pružná.

Minimální požadavky úřadu:
- vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou (ukončené střední vzdělání ekonomického směru s maturitní zkouškou výhodou)
- dobré organizační a komunikační schopnosti
- rámcová znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), ve znění pozdějších předpisů
- rámcová znalost občanského zákoníku č. 89/2012 Sb., v platném znění
- rámcová znalost zákona č. 67/2013 Sb., kterým se upravují některé otázky související s poskytováním plnění spojených s užíváním bytů a nebytových prostorů v domě s byty
- dobrá uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, Internet).

Výhodou:
- praxe v územní samosprávě nebo státní správě se zaměřením na správu domovního fondu
- znalost anglického nebo německého jazyka
- řidičské oprávnění skupiny B.

Nabízíme:
- odborné vedení v adaptačním procesu
- pět týdnů dovolené
- pružná pracovní doba
- zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravenky, příspěvek na ošatné, příspěvek na kulturní, společenské akce a zájezdy, příspěvek na dovolenou, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění po odpracování 1 roku, příspěvek na