Mobility Coordinator

  • Brno

Pracovní místo ( Mobility Coordinator ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co bude náplní Vaší práce:
Vedení oddělení Centra Mobility ICRC,
Zajištění všech cestovních náležitostí na pracovní cesty zaměstnanců centra (letenky, ubytování, konferenční poplatky, pojištění),
Příprava interních dokumentů a zajištění schvalovacího procesu v rámci instituce,
Kontrola formální a věcné správnosti pracovních cest a souvisejících výdajů v souladu s dotačními zdroji,
Příprava podkladů k vyúčtování cest a monitorovacím zprávám projektů,
Vedení evidence cest a příprava finančních reportů.

Jaké vlastnosti, znalosti a dovednosti očekáváme:
ochota učit se novým věcem a zdokonalovat své schopnosti,
minimálně středoškolské vzdělání v ekonomickém či humanitním oboru ukončené maturitou,
organizační schopnosti se smyslem pro detail, zodpovědnost,
znalost anglického jazyka na komunikační úrovni,
uživatelská znalost MS Office,
Znalost problematiky cestovních náhrad výhodou.

Celý inzerát najdete na www.fnusa-icrc.org v sekci O nás - Kariéra

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, závodní stravování, flexibilní pracovní doba
Volné místo mobility coordinator pro lokalitu Brno.