Manažer / Řešitel výzkumného projektu

  • Brno

Pracovní místo ( Manažer / Řešitel výzkumného projektu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
Budete vést evropský výzkumný/vývojový projekt. Jedná se o víceoborový projekt využívající poznatků z oblasti vodního hospodářství, potravinářství a zemědělství.
Projekt zajišťuje rozsáhlé sloučení praktických řešení za účelem zlepšení současného koloběhu uhlíku, dusíku a fosforu v evropských zemědělských ekosystémech a příbuzných procesech pro produkci potravin. . Projekt se zabývá recyklačními procesy v různých odvětví, využívání zdrojů z odpadních produktů apod. Projekt je řešen devatenácti partnery z Evropy a Afriky. Koordinátorem projektu je IRTA (http://www.irta.cat/ca/) ze Španělska. Další podrobnosti k náplni práce najdete ZDE: https://www.asio.cz/cz/kariera

Co očekáváme
Vzdělání technického směru je výhodou (chemické, chemicko-technologické, zemědělství, potravinářství), ale ne podmínkou.

Co nabízíme
Zajímavou, kreativní práci s lidmi, technologiemi a procesy, kde se naučíte spoustu nových věcí a získáte znalosti napříč obory
Spolupráci s předními českými i zahraničními výzkumnými pracovišti
Možnost prezentovat své poznatky a novinky na zahraničních konferencích, profesní růst
Zajímavé finanční ohodnocení (mzda 25-30tis podle dovedností zkušeností uchazeče + bonusy + odměny v závislosti na přínosu pro firmu)
Volné místo manažer / řešitel výzkumného projektu pro lokalitu Brno.