Operátor pokovovacího zařízení

  • Šlapanice

Pracovní místo ( Operátor pokovovacího zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt emailem nebo telefonicky.
Mzda: 21.000,- Kč a více + příplatky za noční směny, víkendy a svátky, v závislosti na odpracovaných hodinách.
Požadujeme
Vyučení, popřípadě se základním vzděláním zaučíme, praxe v oboru výhodou, samostatnost, spolehlivost a pečlivost, práce v nepřetržitém provozu, nástup dle dohody
Směnnost
Ráno, ráno, Noc, noc (od 6:00 hod do 18:00 hod, od 18:00hod do 6:00 hod) 4 dny volno, poté stejný cyklus
Náplň práce
o příprava a zajištění materiálu na pracovišti pro předběžnou výrobu (obalový a jiný pomocný materiál)
o obsluha přidělených strojů a zařízení včetně jejich udržování v čistém stavu
o vkládání plastových dílů do pokovovacího zařízení
o kontrola správného zavěšení
o vyjímání plastových dílů z pokovovacího zařízení
o vzhledová kontrola pokovených dílů
o značení a balení dle balícího předpisu

Nabízíme
stravenky nebo závodní stravování, týden dovolené navíc nad zákoník práce po roce zaměstnání u nás, zajímavá a samostatná práce, perspektivní a stabilní zaměstnání, odpovídající mzdové ohodnocení včetně benefitů, letní a zimní akce

Místo výkonu práce: Husova 1693/35, Šlapanice u Brna
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.
Volné místo operátor pokovovacího zařízení pro lokalitu Šlapanice.