ÚČETNÍ

  • Jičín

Pracovní místo ( ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ÚČETNÍ - pracoviště Jičín.
Vaše nabídky zasílejte průběžně až do 22. 11. 2017 na email: ucetni@charitajicin.cz
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání ekonomického směru
- praxi se samostatným vedením podvojného účetnictví organizace a se zpracováním účetní závěrky a uzávěrky, včetně daňového přiznání alespoň 2 roky (zkušenosti v neziskové organizaci, s účtováním darů, dotací výhodou)
- dobrou znalost práce na PC (MS Office, Office 365, internet)
- znalost účetního programu Pohoda a Pamica jsou výhodou
- trestní bezúhonnost
- schopnost samostatné práce
- zaslání profesního životopisu a motivačního dopisu na výše uvedený email

Nabízíme:
- smlouvu dle dohody na 0,75 - 1,0 úvazku na dobu jednoho roku s možností prodloužení
- nástup 3. 1. 2018 nebo po domluvě
- pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, půlroční odměny a další benefity
- adresa zaměstnání: Vrchlického 824, Jičín
- mzdu na celý úvazek 20 000 - 25 000 korun dle praxe a zkušeností
- služební telefon
- možnost dalšího vzdělávání
- možnost podílet se na rozvoji organizace
Vyhrazujeme si právo výběrové řízení kdykoliv zrušit, nebo nevybrat žádného uchazeče.
Volné místo účetní pro lokalitu Jičín.