IT SPECIALISTA

  • Liberec

Pracovní místo ( IT SPECIALISTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- správa podnikového, informačního systému
- výběr a implementace nových informačních systémů
- údržba lokálních serverů - SW a HW
- správa lokálních a serverových a IT majetku
- údržba a správa koncových uživatelů zařízení (PC, notebook, tiskárny, atd.)
- správa a údržba virtuální telefonní ústředny
- správa a údržba kamerového a docházkového systému
Požadujeme:
- min. SŠ v oblasti IT, ekonomické zaměření výhodou
- AJ středně pokročilá
- znalost Microsoft Active Directory
- znalost programování, makra, SQL
- znalost Win Server
- znalost správy a údržby a systému čárových kódů - terminály, tiskárny štítků a kódů
- znalost správy a údržby webu (Joomla), programování HTML, Javascript, PHP
- zkušenosti s MS Office
- schopnost se rychle učit novým technologiím a systémům
- spolehlivost, samostatnost a flexibilitu
Nabízíme:
- zaměstnanecké benefity (stravenky, pololetní a roční odměny, další...)
- stabilní práci na hlavní pracovní poměr
- čisté a příjemné pracovní prostředí
- podpora dalšího vzdělávání
Nástupní mzda bude po zapracování upravována v závislosti na dosahovaných pracovních výsledcích.
Volné místo it specialista pro lokalitu Liberec.