Úředník/úřednice – referent/ky sociálních věcí pro zajišťování agendy sociálně-p

  • Děčín

Pracovní místo ( Úředník/úřednice – referent/ky sociálních věcí pro zajišťování agendy sociálně-p ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

[i] Místo výkonu práce: Děčín

Požadavky:
- splnění předpokladů podle §4 zák. č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném znění
- vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání,
- splnění předpokladů podle § 110 odst. 4) zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů:
. vyšší odborné vzdělání získané absolvováním vzdělávacího programu akreditovaného podle zvláštního právního předpisu v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost
. vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku, akreditovaném podle zvláštního právního předpisu
. absolvování akreditovaných vzdělávacích kurzů v oblastech uvedených v písmenech a) a b) výše uvedeného zákona v celkovém rozsahu nejméně 200 hodin a praxe při výkonu povolání sociálního v trvání nejméně 5 let, za podmínky ukončeného vysokoškolského vzdělání v oblasti studia, která není uvedena v písmenu b)
. absolvování akreditovaných vzdělávacích kurzů v oblastech uvedených v písmenech a) a b) výše uvedeného zákona v celkovém rozsahu nejméně 200 hodin a praxe při výkonu povolání sociálního pracovníka v trvání nejméně 10 let, za podmínky středního vzdělání s maturitní zkouškou v oboru sociálně právním, uko