BILLA, spol. s r. o. prodavač/ka, pokladní, hlavní pokladní

prodavač/ka, pokladní, hlavní pokladní

Odeslat

Pracovní náplň
prodavač/ka, pokladní, pracovník/ce úseku O/Z, pracovník úseku mléčného, pracovník/ce čerstvého úseku (lahůdek a pečiva), balička masa, pracovník úklidu, hlavní pokladní, praxe je vítána, ale není podmínkou, prac. doba dle domluvy ranní/odpolední, nebo krátký/dlouhý týden
Volné místo prodavač/ka, pokladní, hlavní pokladní pro lokalitu Vestec.

Nabízíme
Nástup možný od: 22. 01. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: prodavač/ka, pokladní, hlavní pokladní

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: BILLA, spol. s r. o.
Město: Vestec

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaroslav Klepač
E-mail: j.klepac@billa.cz
Telefon: +420 725 573 552

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BILLA, spol. s r. o.