STAVEBNÍ TECHNIK PŘÍPRAVY A REALIZACE STAVEB

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( STAVEBNÍ TECHNIK PŘÍPRAVY A REALIZACE STAVEB ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Margita Líčková, e-mail: gazdova@timakv.cz (profesní životopis zasílat na uvedený e-mail)

Požadavky:
VŠ/SŠ stavebního nebo příbuzného směru, praxe v oboru podmínkou. Znalost rozpočtových programů (např. Callida apod.),vedení kolektivu pracovníků přípravy výroby a vlastní realizace zakázky (soutěže), hlavní rozpočtář společnosti (koordinace, supervize), čas. flexibilita, odborná zdatnost, autorizace výhodou

Nabízíme:
Práci v dynamické a úspěšné společnosti, zajímavé finanční ohodnocení-smluvní mzda, příspěvek na stravování a penzijní připojištění, osobní automobil i k soukromým účelům

Místo výkonu práce: Vančurova 9/477, 360 17 Karlovy Vary
Volné místo stavební technik přípravy a realizace staveb pro lokalitu Karlovy Vary.