Mgr. Havlice Alan

Exekutorský(á) koncipient(ka)/exekutorský(á) kandidát(ka)

Odeslat

Pracovní náplň
AKTUALIZACE 27.11.2017!!!
První kontakt telefonický, písemný !!!

Požadavky zaměstnavatele:
- vysokoškolské vzdělání právnického směru
- trestní bezúhonnost
- znalost práce na PC
- vysoké pracovní nasazení a spolehlivost, praxe a ŘP sk. B výhodou

Nabízíme příjemné pracovní prostředí v kolektivu, možnost dalšího vzdělávání v rámci školení organizovaných Exekutorskou komorou ČR a odpovídající mzdové ohodnocení. Nástup možný ihned.

Zájemci se mohou hlásit:
- telefonocky na tel.č.: 581 112 226, po-čt 8:00 -15:00
- písemně na e-mail: krajickova@exekutor-jesenik.cz
Volné místo exekutorský(á) koncipient(ka)/exekutorský(á) kandidát(ka) pro lokalitu Jeseník.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Exekutorský(á) koncipient(ka)/exekutorský(á) kandidát(ka)

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Právo, justice a legislativa , Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: Mgr. Havlice Alan
Ulice: Otakara Březiny 229
Město: Jeseník
PSČ: 790 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Hana Krajíčková
E-mail: Ing. Hana Krajíčková
Telefon: +420 581 112 226

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Mgr. Havlice Alan