CHŮVA, ASISTENT/KA V DĚTSKÉ SKUPINĚ

  • Písek

Pracovní místo ( CHŮVA, ASISTENT/KA V DĚTSKÉ SKUPINĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

RC Fazole,z.s. - dětská skupina s prvky Montessori
vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici chůva, asistentka v DS

-asistent/ka ve třídě pro děti 3-6 let, výchovná činnost směřující k získávání dovedností a návyků dětí v dětské skupině podle pedagogiky montessori, respektující přístup nutný
-péče o pomůcky a jídelnu včetně přípravy svačin a úklidu nádobí do myčky

Požadavky
- spolehlivost, odpovědnost, ochota se dále vzdělávat (2x ročně víkendový seminář)
- trestní bezúhonnost, úplné středoškolské vzdělání ( pedagogického směru výhodou) ukončené maturitní zkouškou. Certifikát na chůvu je možné získat po zkušební době. Plynulá angličtina výhodou.
- v případě velmi dobré angličtiny prosím uveďte v životopise Vaše zkušenosti

Platové ohodnocení
-nástupní mzda za plný pracovní úvazek je 17.000 Kč hrubého při plném úvazku, možno žádat i o zkrácený úvazek, kde se mzda úměrně upraví pro zkrácený úvazek.
-pracovní doba od 7.30 do 16.30
- 4 týdny dovolené, navíc ředitelské volno cca 8 dní ve školním roce

Obsah žádosti
- strukturovaný životopis včetně přehledu o průběhu předchozích zaměstnání
- motivační dopis

Předpokládaný nástup v prosinci 2017 či lednu 2018
Žádosti zasílejte na adresu rcfazole@gmail.com.
Součástí výběrového řízení je přímá činnost s dětmi v rozsahu minimálně 6 hodin

První kontakt: pí. Barbora Brosková, ředitelka.
Volné místo chůva, asistent/ka v dětské skupině pro lokalitu Písek.