RR INVEST COMPANY s.r.o.

Asistent/ka účetní - pouze pro OZP

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce :
Zadávání a kontrola přijatých faktur do účetního systému
Párování bankovních výpisů s fakturami
Kontrola plateb za dodavatelské faktury
Příprava účetních dokladů k zaúčtování

Požadujeme
min. střední odborné vzdělání ekonomického směru s maturitou
MÍSTO VYHRAZENO PRO OZP POPŘ OZZ
čistý trestní rejstřík
zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
praxi na podobné pozici min.3 roky
znalost účetního programu Helios výhodou (popř. zaškolíme)
dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Excel, Word)
Základní znalost alespoň pasivní Aj nebo NJ

Nabízíme
zkrácenou 4 hodinovou pracovní dobu (popř. 5-6 hodin nebo dle dohody)
nástup ihned
práci na hlavní pracovní poměr

Své životopisy posílejte na radek.riha@rrinvestcompany.cz
nebo volejte na 724 205 282 p. Radek Říha, Po - pá 9 - 17:30 hod.
Volné místo asistent/ka účetní - pouze pro ozp pro lokalitu Slaný.

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Asistent/ka účetní - pouze pro OZP

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: RR INVEST COMPANY s.r.o.
Ulice: Netovická 262
Město: Slaný
PSČ: 274 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radek Říha
E-mail: Radek Říha
Telefon: +420 724 205 282

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: RR INVEST COMPANY s.r.o.