SPORTIVO PRINT s.r.o.

grafička/grafik

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup na zaučení možný ihned.
Požadujeme: práce s PC, angličtina výhodou, práce s programy corel draw aktivně, office, outlook, produkty adobe, samostatnost, zodpovědnost za udělanou práci.
Pracovní doba 7.00-15.00 hod. Mzda 16-25tisíc podle schopností.
Kontakt telefonicky na č. 602 757 471.
Volné místo grafička/grafik pro lokalitu Lipovec.

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: grafička/grafik

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: SPORTIVO PRINT s.r.o.
Ulice: 334
Město: Lipovec
PSČ: 679 15

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: David Bartoň
Telefon: +420 602 757 471

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SPORTIVO PRINT s.r.o.