Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

grafička/grafik

Pracovní místo ( grafička/grafik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nástup na zaučení možný ihned.
Požadujeme: práce s PC, angličtina výhodou, práce s programy corel draw aktivně, office, outlook, produkty adobe, samostatnost, zodpovědnost za udělanou práci.
Pracovní doba 7.00-15.00 hod. Mzda 16-25tisíc podle schopností.
Kontakt telefonicky na č. 602 757 471.
Volné ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Média, reklama a grafika

Další volná místa

SPECIALISTA LOGISTIKY Baví Tě organizovat, plánovat, řídit a koordinovat činnosti v oblasti logistiky? Máš zkušenosti v automotive? A pokud ne, chtěl/a bys? Nabízíme pozici SPECIALISTA LOGISTIKY.
Grafton Recruitment s.r.o. Valašské Meziříčí, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU Máte zkušenosti jako SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU?Plastařina Vám není cizí? Nechcete pracovat na směny? Pak máme pozici právě pro Vás! Náplň práce:* výměny forem* řešení případných oprav* obsluha zásobníků a dosypávání ...
Grafton Recruitment s.r.o. Valašské Meziříčí, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

PROJEKTOVÝ MANAŽER | automotive - plasty Rozšiřujeme výrobu a z Německa k nám míří nové formy a stroje na vstřikování plastů. Jako Projektový manažer budete mít zodpovědnost za přesun projektů z mateřské společnosti. Láká Vás to? Pošlete nám svůj životopis.
Grafton Recruitment s.r.o. Humpolec, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit