Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

grafička/grafik

Pracovní místo ( grafička/grafik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nástup na zaučení možný ihned.
Požadujeme: práce s PC, angličtina výhodou, práce s programy corel draw aktivně, office, outlook, produkty adobe, samostatnost, zodpovědnost za udělanou práci.
Pracovní doba 7.00-15.00 hod. Mzda 16-25tisíc podle schopností.
Kontakt telefonicky na č. 602 757 471.
Volné ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Média, reklama a grafika

Další volná místa

Pracovník do výroby - Grafik / grafička, obsluha tiskárny Náplň práce: - obsluha a údržba tiskařského stroje - příprava grafických dat pro digitální tisk, vytváření grafických náhledů - evidence technické dokumentace - manipulace se sklem Požadujeme: - min. SŠ vzdělání s maturitou - dobrá znalost ...
VV SKLO s.r.o. Křižanov, Inzerováno před 2 dny

SVÁŘEČ/KA metodou TIG Hledáme svářeče pro svařování tenkých nerezových plechů svařovací metodou TIG a údržbu zařízení a nástrojů. Nutná bude také aktivní spolupráce na zlepšování procesů ve výrobě na inovacích při vývoji nových výrobků. Budete se také podílet při tvorbě ...
Grafton Recruitment s.r.o. Pelhřimov, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Operátor/ka 25 000 Kč + 15 000 Kč NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK Práce ve strojírenské výrobní firmě v Jihlavě.
Grafton Recruitment s.r.o. Jihlava, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit