elektrikář - údržbář

Pracovní místo ( elektrikář - údržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště Kroměříž
- odborné elektro práce, drobné opravy elektro zařízení.
- vyučení, platné osvědčení dle § 6 vyhl. č. 50/1978 Sb., samostatnost, odpovědnost, pozitivní přístup k práci
- práce v nepřetržitém provozu, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba, pracovní poměr na dobu určitou s ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Elektromechanik/Elektrikář Pracoviště: Tovární č.p. 900/13, Olomouc. Termín nástupu dle domluvy. Požadavky: Vyhláška č. 50/1978 Sb. § 5. Pozice je vhodná pro absolventy. Pracovní smlouva je na jeden rok s tříměsíční zkušební dobou, po roce smlouva na dobu neurčitou. Práce je ...
Nestlé Česko s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Elektrikář - servisní technik ČOV se zaměřením na elektro Pracoviště: Tovární 157, Velký Týnec. Nástup je možný ihned. Požadavky: vyhláška č. 50, v případě skončené platnosti - zařídíme obnovení. ŘP sk. B. Po zapracování čistá mzda 18.000 Kč. První kontakt možný osobně, mailem nebo telefonicky. Své ...
Ing. Jaroslav Kaněčka Velký Týnec, Inzerováno včera

Automechanik/elektrikář Pracoviště: Dolní novosadská č.p. 60/76, Olomouc. Pracovní doba: 8:00 - 17:00 hod. Kontakt je možný osobně na adrese Dolní novosadská č.p. 60/76, Olomouc, telefonicky nebo mailem. Volné místo automechanik/elektrikář pro lokalitu Olomouc.
AUTOSERVIS KOMÍNEK s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera