STAVEB-KON s.r.o.

Stavební dělník

Odeslat

Pracovní náplň
Telefonický kontakt nutný předem!
Volné místo stavební dělník pro lokalitu Svitavy.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Stavební dělník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: STAVEB-KON s.r.o.
Město: Svitavy

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Oleksandr Drach
E-mail: Oleksandr Drach
Telefon: +420 776 013 311

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: STAVEB-KON s.r.o.