Prodavačka hraček a dětských potřeb

Pracovní místo ( Prodavačka hraček a dětských potřeb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Bruntál, Žlutý kopec 31
Požadovaná profese: Prodavačka hraček a dětských potřeb

Pracoviště a kontakty
Firma: MIKI FUN spol. s r.o.
Pracoviště: Žlutý kopec 1931/31, 792 01 Bruntál
Komu se hlásit: Richard Mikula, pouze zaslat životopis na ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Prodavač/ka - pokladní NÁPLŇ PRÁCE: práce na pokladně - markování zboží, vybalování a doplňování zboží, práce s čerstvým zbožím, kontrola cen a záručních lhůt, průběžné inventarizace svěřeného úseku, dodržování zásad hygieny prodeje POŽADAVKY: střední odborné vzdělání ...
JIP východočeská, a.s. Polička, Inzerováno včera

Prodavač/ka masa a uzenin POŽADAVKY: zdravotní průkaz, praxe v prodeji masa výhodou, ovládání PC, profesionální přístup k zákazníkům, komunikační schopnosti NABÍZÍME: jídelní kupóny (stravenky) za 118,- Kč, mimořádné odměny na vánoce a dovolenou KONTAKT: telefonicky ( ...
MAKOVEC a.s. Polička, Inzerováno včera

Prodavač/ka NÁPLŇ PRÁCE: prodej zboží, objednávky zboží a další práce spojené s prodejem zboží a vedením provozovny KONTAKT: telefonicky, e-mailem Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Hartmanice.
COOP družstvo Velké Meziříčí Hartmanice, Inzerováno včera