Hana Půšová

PRODAVAČ/-KA

Odeslat

Pracovní náplň
PRODAVAČ/-KA - POKLADNÍ
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení až na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 12. 2017
- Požadujeme: vyučení, základní znalost práce s počítačem podmínkou
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
- V případě zájmu kontaktujte: Půšová Hana, tel.: 603 980 006 (volat 9:00 - 14:00 hod.), e-mail: chci.praci@volny.cz
Volné místo prodavač/-ka pro lokalitu Nový Bydžov.

Požadavky
Práce s PC - základní dovednosti PC

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRODAVAČ/-KA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Hana Půšová
Ulice: Průmyslová 201
Město: Nový Bydžov
PSČ: 504 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hana Průšová
E-mail: Hana Průšová
Telefon: +420 603 980 006

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Hana Půšová