Pracovník na mytí motorů

Pracovní místo ( Pracovník na mytí motorů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovník obsluhující myčku na motory a díly motorů. Jednoduchá demontáž dílů motorů.
obědy, 5 dní dovolené navíc, 2 x roční odměny.
První kontakt osobně 6,00 - 14,00 každý den nebo telefonicky
Volné místo pracovník na mytí motorů pro lokalitu Stránecká Zhoř.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Doprava a logistika
Státní, veřejná správa

Další volná místa

Asistent/ka obchodního oddělení, Praha-Západ Máš již nějaké pracovní zkušenosti z administrativy nebo zákaznického servisu? Nebojíš se zvednout telefon a komunikace je Tvojí silnou stránkou? * Aktivní spolupráce a podpora obchodního týmu * Zpracování nabídek, příprava dohod a dodatků * ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

MECHATRONIK - nástroje a zařízení (vývoj) Pojďte uplatnit zkušenosti z údržby zařízení po elektro stránce! Vyznáte se v elektro servisu, umíte zařídit kalibrace měřidel a podílet se na nákupu nových elektro zařízení? Kromě podpory a koordinace vývojového testovacího oddělení ...

VEDOUCÍ PROJEKTŮ s AJ - automotive Jste zkušený projektový vedoucí, ovládáte AJ a máte ideálně praxi z automotive? Pokud ano, tak nám pošlete životopis a pakliže projdete úspěšně výběrovým řízením, tak Vaší náplní práce na Žďársku bude: - vedení podřízených pracovníků projektového ...