Technolog

  • Brno

Pracovní místo ( Technolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu prosím kontaktujte personální oddělení:
MGR. KLÁRA BERGMANOVÁ
Tel.: +420 533 338 048
GSM: +420 739 548 803
Email: KBergmanova@zetorkovarna.cz

Nástup: ihned

Požadujeme:
- min SŠ v oboru strojírenství / strojírenské technologie
- znalost práce na PC (Microsoft Office, kreslicí program - ideálně 3D)
- znalost AJ výhodou
- znalost technologie objemového tváření kovů
- orientaci v technické dokumentaci

Náplň práce:
- správa technologicé dokumentace, stanovení a ověřování výkonové normy
- návrhy nových technologií dle požadavků zákazníků
- zavádění nových výkovků do výroby, jejich technologická kontrola
- stanovování kalkulačních a nákladových cen
- zpracování technologických postupů

Nabízíme:
- práci ve stabilní společnosti s tradicí
- zaměstnanecké benefity
- možnost osobního a profesního růstu
- příslušné mzdové ohodnocení
Volné místo technolog pro lokalitu Brno.