iShopping Inc., odštěpný závod

Grafik

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt e-mailem.
Jsme tým a u jednotlivců se vždy snažíme najít to, co je nejvíce baví a v čem jsou
nejlepší. Rád vytváříš grafický obsah? Baví tě design? Jsi kreativní člověk? Výborně!
Vezmeme tvoje silné stránky a necháme je vyniknout. Naopak činnosti, které nesnášíš
a nebaví tě, vyřešíme my, tvoji kolegové.
Náplň práce:
Navrhovat marketingové kampaně.
Hledat nejlepší řešení zákaznických problémů.
Komunikace s klienty formou interakce na sociálních sítích.
Budeš spolupracovat napříč celou firmou (marketing, obchod, vývoj).
Budeš mít své projekty, které povedeš a budeš je rozvíjet - součinnost týmu je ale
samozřejmostí.
Místo výkonu práce: Těsnohlídkova 25, Šlapanice, 664 51
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.
Volné místo grafik pro lokalitu Šlapanice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Grafik

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: iShopping Inc., odštěpný závod
Ulice: Těsnohlídkova 1846
Město: Šlapanice
PSČ: 664 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martin Koutný
E-mail: Martin Koutný
Telefon: +420 604 500 060

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: iShopping Inc., odštěpný závod