Kontroloři ve strojírenské výrobě (dělník)

Pracovní místo ( Kontroloři ve strojírenské výrobě (dělník) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Dílenský kontrolor/ka - kontrola výrobků vč. obsluhy CNC měřících přístrojů, mezioperační a výstupní kontrola.
Požadujeme: SO vzdělání technického zaměření, USO strojní výhodou; dobrý zdravotní stav (zraková zátěž), samostatnost, odpovědnost, pečlivost a spolehlivost.
Nabízíme: 5týdnů dovolené, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Farmacie a zdravotnictví