M & V, spol. s r.o.

Kontroloři ve strojírenské výrobě (dělník)

Odeslat

Pracovní náplň
Dílenský kontrolor/ka - kontrola výrobků vč. obsluhy CNC měřících přístrojů, mezioperační a výstupní kontrola.
Požadujeme: SO vzdělání technického zaměření, USO strojní výhodou; dobrý zdravotní stav (zraková zátěž), samostatnost, odpovědnost, pečlivost a spolehlivost.
Nabízíme: 5týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu.
Výše nástupní mzdy v závislosti na odbornosti, praxi a zkušenostech.
První kontakt: životopis e-mailem (ludvikova@stimzet.cz), poštou, osobní doručení na recepci divize.
Volné místo kontroloři ve strojírenské výrobě (dělník) pro lokalitu Vsetín.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kontroloři ve strojírenské výrobě (dělník)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: M & V, spol. s r.o.
Ulice: Jasenická 2092
Město: Vsetín
PSČ: 755 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Ludvíková
E-mail: Jana Ludvíková
Telefon: +420 571 878 702

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: M & V, spol. s r.o.