Technik agronom

Pracovní místo ( Technik agronom ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme ÚSO vzdělání v oboru zemědělství, ŘP skupiny B. Nabízíme 25 dnů dovolené, možnost dotovaného závodního stravování.
Volné místo technik agronom pro lokalitu Štíty.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

Montážní technici Místo výkonu práce: Zahradní 492, 351 24 Hranice u Aše. Požadujeme: NUTNÁ dobrá fyzická zdatnost, řidičský průkaz sk. B, manuální zručnost, nutný dobrý zdravotní stav, Ašsko a okolí. Pracovní doba: 06,00 -14,00 hod. Kontakt pro zájemce: prvotní ...
BEPOF, spol. s r.o. Hranice, Inzerováno včera

MECHANIK MANIPULAČNÍ TECHNIKY KO: Vavrečka Stanislav, tel: 602 705 913, e-mail: vavrecka.s@seznam.cz, případně osobně na pracovišti Opava - Jaktař, v době od 6,00 - 16,00 hod. SOU v oboru opravář, automechanik, praxe není podmínkou možno i absolventi, nutná ochota a chuť ...
VAVREČKA FOS SERVIS s.r.o. Opava, Inzerováno včera

Administrativně techničtí pracovníci z: 9.10.2018 Požadavky: vzdělání - SŠ s maturitou v ekonomickém nebo technickém oboru, znalost práce s PC, znalost programu POHODA výhodou, znalost orientace ve stavebně technických výkresech výhodou, po zapracování požadujeme teoretické znalosti v ...
INTERNOVA MORAVA s.r.o. Nový Jičín, Inzerováno včera