Technik agronom

Pracovní místo ( Technik agronom ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme ÚSO vzdělání v oboru zemědělství, ŘP skupiny B. Nabízíme 25 dnů dovolené, možnost dotovaného závodního stravování.
Volné místo technik agronom pro lokalitu Štíty.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

Finanční a pojišťovací poradce na obchodním místě AKTUALIZACE 18.4.2018 !!! První kontakt osobní!!! Požadujeme: - Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou - Trestní bezúhonnost - Uživatelskou znalost práce na PC - Řidičský průkaz skup. B - Reprezentativní projev, samostatnost, nekonfliktnost, ...
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB Jeseník, Inzerováno včera

SERVISNÍ TECHNICI Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Frantík tel.: 604 661 717 (v době 8:00-16:00 hod.) nebo e-mail info@effetec.com. Požadavky: vzdělání v technickém oboru, zkušenost na obdobné pozici výhodou, AJ na komunikativní úrovni, znalost ...
Effetec s.r.o. Čelechovice na Hané, Inzerováno včera

MONTÁŽNÍ TECHNICI Nástup ihned. I ABSOLVENTI. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Obšel tel.: 604 661 717 (v době 8:00-16:00 hod.) nebo e-mail info@effetec.com. Požadavky: praxe ve strojírenské výrobě, zkušenosti s prací dle výkresové dokumentace. Nabízíme: odměny ...