Geodet, stavební technik

Pracovní místo ( Geodet, stavební technik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
GEODET, STAVEBNÍ TECHNIK - nutný ŘP skupiny B, geodetické práce pro katastr nemovitostí , event. stavební jednoduché pasporty pro projektové a inženýrské subjekty a občany v rámci okresů převážně Trutnov, Jičín, Semily s denním návratem. Možnost zaučení. Znalost práce na PC.
Nabízíme: k základnímu ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Média, reklama a grafika
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Technolog Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní společnosti na pozici: TECHNOLOG
Grafton Recruitment s.r.o. Liberec, Plný úvazek, Inzerováno včera

MISTR - DISPEČER VÝROBY Pracovní náplň: - příprava zakázek s následným uvolňováním do výroby - kapacitní plánování výroby a vyhodnocování její výkonnosti - zodpovědnost za správnost hlášení odvedených hodin ve výrobě - s úsekem údržby stanovovat plán údržby a termíny ...
DTZ s.r.o. Liberec, Inzerováno před 2 dny

AUTOMECHANIK Požadavky: zkušenost s opravou vozidel, ŘP sk B, C+E nutný, technické myšlení. Nabízíme: stravenky, osobní ohodnocení. Pracovní poměr na dobu určitou 1 až 2 roky. Hlásit se e-mailem. Volné místo automechanik pro lokalitu Svijany.
NADOKO s.r.o. Svijany, Inzerováno před 2 dny