Zeměměřičská pozemková kancelář /ZPK/ spol. s r.o.

Geodet, stavební technik

Odeslat

Pracovní náplň
GEODET, STAVEBNÍ TECHNIK - nutný ŘP skupiny B, geodetické práce pro katastr nemovitostí , event. stavební jednoduché pasporty pro projektové a inženýrské subjekty a občany v rámci okresů převážně Trutnov, Jičín, Semily s denním návratem. Možnost zaučení. Znalost práce na PC.
Nabízíme: k základnímu platu měsíční odměny, proplacené dojíždění do práce, diety, stravenky, náhradu za první tři dny nemoci i bez návštěvy lékaře
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: zpk@zpk.cz
Volné místo geodet, stavební technik pro lokalitu Trutnov.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Geodet, stavební technik

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Média, reklama a grafika, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Zeměměřičská pozemková kancelář /ZPK/ spol. s r.o.
Ulice: Komenského 821
Město: Trutnov
PSČ: 541 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jaroslav Šolc
Telefon: +420 603 492 741

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Zeměměřičská pozemková kancelář /ZPK/ spol. s r.o.