Technik PC

  • Brno

Pracovní místo ( Technik PC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

• Servis ICT (HW i SW); podpora uživatelů, řešení problémů s HW a SW; instalace a konfigurace pokročilých ICT technologií; správa menších nemocničních DB systémů; správa jednoduchých webových stránek; vedení a aktualizace technické dokumentace.
• Požadujeme: Znalost OS na platformě Microsoft (na úrovni příkazové řádky), znalost dalších operačních systémů (Unix, Android) výhodou;
Dobrou znalost HW PC, znalost dalších platforem výhodou;
Uživatelskou znalost AJ (schopnost s porozuměním číst manuály a licenční ujednání, domluva s anglicky mluvícím uživatelem).
• Datum nástupu: leden 2018
• Výše platu se odvíjí od délky dosažené praxe; uvedená výše základního platu 16 540 Kč je pro uchazeče s praxí 0-1 rok, bez nenárokových složek platu.
• Více informací a kontaktní údaje pro odeslání žádosti a životopisu naleznete na adrese: http://web.fnusa.cz/odbornici/kariera/informatika
Volné místo technik pc pro lokalitu Brno.