REFERENT STÁTNÍ SPRÁVY A SAMOSPRÁVY, AGENDA ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ

  • Hustopeče

Pracovní místo ( REFERENT STÁTNÍ SPRÁVY A SAMOSPRÁVY, AGENDA ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

6.11.2017/ Výborné znalosti s PC, ŘP sk. B - aktivní řidič. Požadavky na kvalifikaci dle § 24 stavebního zákona. Vzdělání: Autorizovaný architekt s autorizací pro obor územního plánování, nebo všeobecný architekt nebo vysokoškolské vzdělání uznané pro autorizaci v oboru územní plánování nebo vysokoškolské vzdělání se stavebním zaměřením a nejméně 3 roky odpovídající praxe.
Zajišťování ucelené agendy pro výkon správních činností na úseku územního plánování, pořizování územně plánovacích dokumentací a vydávání závazných stanovisek apod. Znalosti geografických informačních systémů a platných legislativních předpisů výhodou. Komunikativnost a vysoká úroveň vystupování a ústního projevu.
Nutno podat přihlášku do výběrového řízení, bližší informace na www.hustopece.cz, sekce úřední deska, kateegorie výběrová řízení.
Volné místo referent státní správy a samosprávy, agenda územního plánování pro lokalitu Hustopeče.