referent přípravy výroby - vedení kmenových dat

  • Veselí nad Lužnicí

Pracovní místo ( referent přípravy výroby - vedení kmenových dat ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

vhodné pro absolventy i pro OZP!
plat po zapracování dle dohody
Náplň práce:
kontrola externí výkresové dokumentace dle plánu, komunikace s projektanty, vypracování průvodky dílce, předání výkresové dokumentace jednotlivým složkám výroby
Požadavky:
vzdělání technického směru s maturitou, minimálně SPŠS
praxe AutoCAD, ArchiCAD a podobné programy
znalosti Office s důrazem na Excel
orientace ve výkresové dokumentaci stavebních dílců
základy cizího jazyka, němčina výhodou
operativní a samostatné rozhodování, analytické myšlení
Zázemí stabilní společnosti se zahraniční účastí, zaměstnanecké benefity. Více na internetových stránkách v oddíle kariéra.
Kontakt: emailem, osobně - 7:00 - 15:00 hod.
Volné místo referent přípravy výroby - vedení kmenových dat pro lokalitu Veselí nad Lužnicí.