Asistent kurátorů

  • Chrudim

Pracovní místo ( Asistent kurátorů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Částečný pracovní úvazek - 0,6.
Místo výkonu práce: Břetislavova 74, 537 60 Chrudim.
POŽADAVKY: Minimálně SŠ vzdělání s maturitou (vhodné i pro soustavně studující VŠ v oboru historie, dějin umění a příbuzných oborů), znalost zákona č. 122/2000 Sb., o ochraně sbírek muzejní povahy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů a základů muzejníkovy práce výhodou, rozhodnost, samostatnost, systematičnost a kreativita, operativnost a flexibilita, komunikativní a organizační schopnosti, kultura vystupování a schopnost jednání s lidmi, psaný projev na výborné úrovni, znalost AJ slovem i písmem, další jazyk výhodou, uživatelská znalost PC, znalost programu Bach výhodou, řidičský průkaz sk. B výhodou, trestní bezúhonnost podmínkou.
NABÍZÍME: Stabilitu příspěvkové organizace, možnost odborného růstu, zaměstnanecké výhody (15 dní dovolené při úvazku 0.6, stravenky).
ODMĚŇOVÁNÍ: Platová třída 10, plat od 18 200 Kč až 27 380 Kč (při celém úvazku) podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce ve znění pozdějších předpisů, a podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Zkušební doba 3 měsíce. Po uplynutí 3 měsíců osobní ohodnocení.
Termín pro podání přihlášky: do 5.12.2017. Ústní pohovory se budou konat od 13.12.2017. Způsob zpracování přihlášky: Přihláška do výběrového řízení (jméno, bydliště, telefon, e-mail). Motivační dopis, strukturovaný životopis, výpis z trestního rejstříku, úředně ověřená kopie maturitního vysvědčení či diplomu o ukončeném vysokoškolském vzdělání. Přihlášky označené KONKURZ ASISTENT KUR