Produktový manažer (nonfood)

  • Velká Bíteš

Pracovní místo ( Produktový manažer (nonfood) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
* SŠ/VŠ ekonomického nebo obchodního směru
* AJ min. úrovně B1
* uživatelská znalost PC (word, excel, powerpoint)
* obchodní talent
* znalost projektového řízení
* analytické myšlení
* komunikační dovednost, samostatnost, spolupráci
* vysoké pracovní nasazení
* znalost potravinářského sortimentu výhodou
* praxe na obdobné pozici výhodou
* ŘP skupiny B
Popis činnosti:
* výběr nových dodavatelů
* péče o svěřené dodavatele, výběrová řízení
* optimalizace sortimentu
* správa dodavatelských dat v IS
Nabízíme:
* zázemí úspěšné a rozvíjející se společnosti
* práci na HPP
* zajímavou a odpovědnou práci s mírou samostatnosti
* notebook, telefon
* odpovídající ohodnocení (po zkušební době osobní ohodnocení)
* stravenky
* dovolená navíc
* nástup ihned nebo dle dohody
První kontat telefonicky nebo emailem
Volné místo produktový manažer (nonfood) pro lokalitu Velká Bíteš.