Programátor PLC a SCADA

  • Chrudim

Pracovní místo ( Programátor PLC a SCADA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo je vhodné i pro absolventy.Příležitostné pracovní cesty v tuzemsku i zahraničí.
Náplň: Tvroba SW pro průmyslové linky a procesní technologie.
Požadavky: SŠ/VŠ technického směru, aktivní znalost PLC a SCADA není podmínkou ale výhodou, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, aktivní znalost AJ a RJ výhodou.
Nabízíme: různorodou práci, dobrý kolektiv, možnost osobního rozvoje, stabilní zázemí, zaměstnanecké výhody a flexibilní pracovní dobu.
První kontakt učinit na výše uvedené e-mailové adrese, kde si domluvíte osobní schůzku.
Volné místo programátor plc a scada pro lokalitu Chrudim.