BRANDTL, s.r.o.

Prodavač/prodavačka v chovatelských potřebách

Odeslat

Pracovní náplň
KONT.: Zaslat životopis a domluvit si pohovor na e-mail:prace@fajnzviratka.cz. Výhodou je škola zemědělského či veterinárního zaměření nebo rekvalifikační kurz na zvířata a VVLP a zkušenosti s manipulací se zvířaty.
Volné místo prodavač/prodavačka v chovatelských potřebách pro lokalitu Praha.

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 01. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavač/prodavačka v chovatelských potřebách

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Praha
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: BRANDTL, s.r.o.
Ulice: Střelničná 1660
Město: Praha
PSČ: 182 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martina Hrubošová
E-mail: prace@fajnzviratka.cz
Telefon: +420 724 484 435

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BRANDTL, s.r.o.