Číšník/servírka

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Číšník/servírka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Spa & Wellnes Hotel St. Moritz, Třebízského 599/37, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Mzdové ohodnocení: 16.500,- Kč + 0-20 % prémie (19.800,- Kč) až 18.000,- Kč + 0-20 % prémie (21.400,- Kč). Pracovní doba: krátký x dlouhý týden (7:00-21:00 h). Požadujeme: praxe v oboru výhodou, vyučení v oboru (hotelová škola), znalost NJ (znalost RJ výhodou), příjemné a pozitivní vystupování, spolehlivost, samostatnost. Nabízíme: práce v příjemném prostředí, dobré platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity, zvláštní prémie, podnikové stravování, jiné výhody. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat pí. Kubů na tel. č. 354 602 410 či 777 640 770 nebo pí. Krýslová na tel. č. 739 069 257) anebo e-mailem (zaslat životopis) - detailní informace budou upřesněny na osobní schůzce.
Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Mariánské Lázně.