Bau-Const s.r.o.

Bagrista

Odeslat

Pracovní náplň
Kam poslat: Müller Tomáš Bc., tel.: 602348720, e-mail: info@bau-const.cz, pondělí - čtvrtek 10:00 - 15:00: Lovosická 439/42, Střížkov, 190 00 Praha 9.
Popis pracovní činnosti: zemní práce, výstavba a oprava komunikací, ostatní pomocné práce.
Požadujeme řidičský průkaz skupiny B, strojnický průkaz (oprávnění k řízení bagru).
Volné místo bagrista pro lokalitu Praha.

Požadavky
Obsluha stavebních strojů - oprávnění k řízení bagru, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Bagrista

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: Bau-Const s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Tomáš Müller
E-mail: Bc. Tomáš Müller
Telefon: +420 602 348 720

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Bau-Const s.r.o.