Luboš Dřevo

Kuchař - ka

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Rýmařov, Pivovarská 14
hlásit se osobně na výše uvedené adrese nebo na tel. č. 602 761 211 / po - pá vždy od 8.00 do 20.00 hodin /.
Z : 30.10.2017
Volné místo kuchař - ka pro lokalitu Rýmařov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2018
Směnovost: Dělené směny

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchař - ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Luboš Dřevo
Ulice: Pivovarská 922
Město: Rýmařov
PSČ: 795 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Luboš Dřevo
Telefon: +420 602 761 211

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Luboš Dřevo