Kuchař - ka

Pracovní místo ( Kuchař - ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Rýmařov, Pivovarská 14
hlásit se osobně na výše uvedené adrese nebo na tel. č. 602 761 211 / po - pá vždy od 8.00 do 20.00 hodin /.
Z : 30.10.2017
Volné místo kuchař - ka pro lokalitu Rýmařov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Pomocní kuchaři POŽADAVKY: vyučení v oboru výhodou, ŘP sk. B NABÍZÍME: bonusy, obědy, příspěvek na dopravu KONTAKT: telefonicky, e-mailem Volné místo pomocní kuchaři pro lokalitu Hartmanice.
Hana Kočvarová Hartmanice, Inzerováno včera

Kuchař/ka Z:23.8.2018.A:14.11.2018. Místo výkonu práce Fulnek. Vhodné i pro absolventy. Telefonický kontakt od 9:00 do 14:00 hodin. Kontaktní osoby Ing. Milena Krystková a Jiří Šindler. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Fulnek.
AMOS GASTRO spol. s r.o. Fulnek, Inzerováno včera

Kuchař/ka KONTAKT: telefonicky Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Polička.
Marie Librová Polička, Inzerováno včera