Finanční účetní

  • Vimperk

Pracovní místo ( Finanční účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadované vzdělání: SŠ nebo VŠ (vzdělání ekonomického směru výhodou)
Oddělení: 34 - ekonomické oddělení, odbor vnitřní správy
Místo výkonu:Vimperk
Další požadavky na minimální znalosti a dovednosti
Praxe na pozici samostatné finanční účetní min. 2 roky
Znalost účetních předpisů
Zkušenosti s projektovým řízením výhodou
Zkušenosti s všeobecnou administrativou výhodou
Trestní bezúhonnost
Znalost německého nebo anglického jazyka výhodou
Dobré komunikační a organizační schopnosti (práce v kolektivu), pečlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu, logické myšlení
Dobrá znalost práce na PC (včetně MS Office na uživatelské úrovni)
Řidičský průkaz sk. B
Náplň práce: Spolupráce na administraci projektů. Provádí a kontroluje zaúčtování čerpání finančních prostředků dle požadavků poskytovatele dotace.
O projektu vede kompletní účetní evidenci Komunikuje s dalšími členy projektového teamu.
Tarifní třída: 11.
Plat :17.100,- Kč až 25.740,- Kč (dle délky let započitatelné praxe)
Požadovaný nástup: 1.12.2017
Uzávěrka přihlášek dne: 15.11.2017
Výběrové řízení dne: 21.11.2017

Do tohoto výběrového řízení se může přihlásit kterýkoliv zaměstnanec Správy NP Šumava, který splňuje výše uvedené předpoklady. Dotazy k podrobné náplni práce lze získat u Ing. Martina Roučky.

Zájemci se mohou přihlásit na adresu blanka.mullerova@npsumava.cz - kancelář ředitele
Volné místo finanční účetní pro lokalitu Vimperk.