Logistik/čka

  • Stráž pod Ralskem

Pracovní místo ( Logistik/čka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
-SŠ, Vyšší odborná (technického nebo ekonomického směru)
-Zkušenosti v logistice alespoň 1 rok výhodou
-AJ komunikativně, RJ výhodou
-Dobré vystupování a jednání s lidmi, komunikační dovednosti
-Znalosti PC MS Office
-Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilitu
-Řidičský průkaz sk. B
Hlavní činnosti:
-Expedice zakázek a zásilek k zákazníkům včetně administrativní přípravy přeprav (např. balicí listy, dodací listy, faktury)
-Návrhy balení pro připravované expedice
-Jednání s dopravci a dodavateli
-Zpracování cenových nabídek pro plánované expedice
-Intrastat - příprava podkladů
-Pravidelný reporting realizovaných expedic
-Jednání s celním úřadem
Nabízíme:
-Zázemí rychle se rozvíjející české společnosti s vlastními výrobky a unikátním know-how
-Zajímavou práci v perspektivním oboru s možností dalšího profesního rozvoje
-Příjemné moderní pracovní prostředí
-Příspěvek na firemní stravování, týden dovolené navíc, cafeterii Edenred, příspěvky na penzijní připojištění, telefon ksoukromým účelům, odměny k pracovním a životním jubileím
Nástup: možný ihned
Nabízená mzda: 23 000 Kč - 28 000 Kč
Pokud Vás naše nabídka oslovila a splňujete-li výše uvedené požadavky, zašlete nám svůj profesní životopis na adresu: MEGA a.s., personální odd., Pod Vinicí 87, 471 27 Stráž pod Ralskem nebo e-mailem na adresu karolina.noskova@mega.cz.
Více informací Vám poskytneme na čísle 487 888 155. Kontaktní osoba: Karolína Nosková
Informace o společnosti: www.mega.cz
Volné místo logistik/čka pro lokalitu Stráž pod Ralskem.