ŠKODA AUTO a.s. Projektant plánování interiéru

Projektant plánování interiéru

Odeslat

Pracovní náplň
- Plánování technologických, výrobních postupů
- Vyhodnocování technologických rizik a vyrobitelnosti
- Projednávání konstrukčních řešení - SET
- Plánování zkoušek
- Zpracovávání technických zadání
Požadujeme VŠ vzdělání (technické), AJ - hovorová znalost
Volné místo projektant plánování interiéru pro lokalitu Mladá Boleslav.

Požadavky
Angličtina Aktivní - hovorová znalost

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 01. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Projektant plánování interiéru

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ŠKODA AUTO a.s.
Ulice: tř. Václava Klementa 869
Město: Mladá Boleslav
PSČ: 293 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Jiří Nečesaný
E-mail: Bc. Jiří Nečesaný
Telefon: +420 326 816 804

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ŠKODA AUTO a.s.