Agronom pro pěstování rajčat ve sklenících

Pracovní místo ( Agronom pro pěstování rajčat ve sklenících ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Haňovice č.p. 18.
Řízení pracovních postupů při pěstování rajčat a práce s lidmi při využití nejmodernějších technologií, péče o zdravotní stav a výživu rostlin a klimatické podmínky ve skleníku. Schopnost týmové práce a komunikace s lidmi, znalost práce s výpočetní technikou.
První ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - software, vývoj aplikací
Zemědělství a lesnictví
Věda a výzkum
IT internet, multimédia
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Accounts Receivable Analyst - PHARMA COMPANY - up to 40 000 CZK Are you interested in accounting and do you have already experience in AR? Are you fluent in English? Then we have a great job opportunity for you! As the Accounts Receivable Analyst you will be responsible for:
Grafton Recruitment s.r.o. Střížkov, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

IT SALES with Polish up to 45.000CZK (commissions included) A global leader in business process outsourcing, this company specializes in customer experience outsourcing with other services ranging from sales to payment management to marketing. This company’s branches are present across 25 countries ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny

IT SALES with Polish up to 38.000CZK (commissions included) A global leader in business process outsourcing, this company specializes in customer experience outsourcing with other services ranging from sales to payment management to marketing. This company’s branches are present across 25 countries ...