Zemědělské družstvo Haňovice

Agronom pro pěstování rajčat ve sklenících

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Haňovice č.p. 18.
Řízení pracovních postupů při pěstování rajčat a práce s lidmi při využití nejmodernějších technologií, péče o zdravotní stav a výživu rostlin a klimatické podmínky ve skleníku. Schopnost týmové práce a komunikace s lidmi, znalost práce s výpočetní technikou.
První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.
Volné místo agronom pro pěstování rajčat ve sklenících pro lokalitu Haňovice.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Angličtina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Agronom pro pěstování rajčat ve sklenících

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: IT - software, vývoj aplikací, Zemědělství a lesnictví, Věda a výzkum, IT internet, multimédia, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Zemědělské družstvo Haňovice
Ulice: 18
Město: Haňovice
PSČ: 783 21

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Veronika Sedlářová
E-mail: Ing. Veronika Sedlářová
Telefon: +420 602 527 892

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Zemědělské družstvo Haňovice