Prodavač úseku lahůdek

Pracovní místo ( Prodavač úseku lahůdek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: pobočka Billa Březiněves
Kontaktní osoba: Karel Šimek, tel.: 725 206 134 (8-14h), (14-18h) 607 990 378
Zájemci, ať se telefonicky hlásí v uvedených časech na tel. č. a nechodí bez objednání osobně na prodejnu. Děkujeme
Volné místo prodavač úseku lahůdek pro lokalitu Praha.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Prodavači/čky Místo výkonu práce: Koulova č.p. 1501/15, Praha Kontakt: Kotrč Sládková Iveta, tel.: 244 463 642, e-mail: sladkova@afesro.eu Jazyky: český, anglický, německý, ruský Praxe v přímém prodeji Znalost PC a POS Volné místo prodavači/čky pro lokalitu ...
AELITA PLUS, s.r.o. Praha, Inzerováno včera

prodavač/ka (do cukrárny) Požadujeme:základní vzdělání, zdravotní průkaz. Náplň práce: Prodej zákusků a výroba kávy a drinků. Turnusová prac. doba - krátký/dlouhý týden nebo ranní a odpol. směny na 7-8 h 1x za 14 dní víkend K platu prémie až 3000,- Kč + stravenky, příplatky ...
Jitka Kacerovská Chrást, Inzerováno před 2 dny

Prodavači potravinářského zboží pracovitost, spolehlivost, časová flexibilita, výhodou bydliště v okolí Jíloviště, mzda + max. 50% mzdy prémie, možno dohodou i zkrácený úvazek Volné místo prodavači potravinářského zboží pro lokalitu Jíloviště.
PECU Stáňa s.r.o. Jíloviště, Inzerováno před 2 dny