Prodavači čerstvého servisu

Pracovní místo ( Prodavači čerstvého servisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo pracoviště:
- Pražská 1024, Kostelec nad Černými Lesy

Prvotní kontakt:
- osobně na prodejně u vedoucího prodejny
- tel.: 725 206 130

Upřesňující údaje:
- práce na úseku lahůdek
- obsluha zákazníků

Zaměstnanecké výhody:
- stravenky
Volné místo prodavači čerstvého servisu pro lokalitu ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

pomocný prodavač/ka v pekařství svědomitost, poctivost, proaktivní přístup k zákazníkovi, dobré prodejní a komunikační dovednosti Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Volné místo pomocný prodavač/ka v pekařství pro lokalitu Havlíčkův Brod.
Josef Částka Havlíčkův Brod, Inzerováno včera

Prodavači v prodejnách Pozice: prodavači v prodejnách OC Požadavky: plynulá vietnamština výhodou ( komunikace na pracovišti ), zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, příjemný přístup k zákazníkovi, časová flexibilita, udržování čistoty na provozovně, schopnost manipulace ...
Max Retail s.r.o. Příbram, Inzerováno včera

Prodavač/ka - pekař/ka Karlova pekárna - Praha Arkády Hledáme prodavačku pro prodejnu Karlovy pekárny Praha Arkády Pankrác. Mzda 14.900,-Kč + odměny Požadavky: - práce s elektronickou pokladnou - praxe v prodeji - výhodou - ochota k fyzické práci - psychická odolnost a časová flexibilita ...
Karlova pekárna s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny