KUCHAŘ/KA

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( KUCHAŘ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KUCHAŘ/KA

Kontakt: p. Jan Neveselý, tel.: 353 363 111, e-mail: jan.nevesely@royalregent.cz

Hotel Royal Regent v centru KV přijme kuchaře/kuchařku pro studenou kuchyni
se znalostí přípravy salátů a předkrmů a jejich moderní prezentaci. Dále požadujeme kreativní přístup a schopnost přizpůsobovat se aktuálním potřebám kuchyně. Zájemce/kyně nemusí být vyučen/á v oboru. Rádi Vás vše naučíme a ukážeme. Stačí pozitivní přístup k životu a radost z odvedené práce. Vhodné i pro absolventy.

Nabízíme práci v příjemném kolektivu se zajímavými benefity - stravování zdarma, příspěvek na dovolenou, příspěvek na kulturní akce a další výhody.

Garantovaný mzdový růst v závislosti na pracovním nasazení.

Pracovní doba 6:00 - 18:00/ krátký dlouhý týden

Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek na dovolenou, stravování zdarma, příspěvky na kulturní akce, bezplatná školení a kurzy
- zvláštní prémie, podnikové stravování

Místo výkonu práce: Zahradní 2125/7, Karlovy Vary 360 01
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Karlovy Vary.