Projektový manažer/ka

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Projektový manažer/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: plánování,příprava a realizace různorodých projektů souvisejících jak s vlastním produktem, tak i dalšími procesy ve firmě, příprava rozjezdu výroby, řízení ad hoc formovaného projektového týmu, koordinace projektů, včetně forecastů, řízení rozpočtu a přípravy reportů, řízení celého životního cyklu produktu a jeho inovací, koordinace projektů v souvislosti s potřebami klientů a ohledem na dodavatele, příprava a dodržovaní projektových harmonogramů, prezentace a obhajoba projektů uvnitř i vně firmy
- Požadujeme: SŠ / VŠ vzdělání technické směru,zkušenosti s vedením vlastních projektů (plánování, příprava, rozpočet, realizace, jednaní s klienty a dodavateli) ve výrobní společnosti, zkušenosti s vedením alespoň malého týmu (do 5 lidí),znalost PRINCE2 metod vítána,schopnost pracovat s technickými výkresy, znalost CAD (Solid Works, apod.) vítána, výborná znalost angličtiny slovem i písmem podmínkou,nadstandardní organizační schopnosti, výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
- Nabízíme: možnost vlastní realizace na přidělených zakázkách, odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity
- písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: idankova@walmag.cz
Volné místo projektový manažer/ka pro lokalitu Kroměříž.