Petra Honkiszová

řidiči TAXI

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Karviná a okolí
Požadujeme:
- ŘP sk. B, zkoušky z místopisu
Zaměstnanecké výhody:
- služební telefon, odměny za km
KONTAKT:
- telefonicky na tel. 604 611 842 (celý den),
na tel. 605 297 529 (od 18:00)
Volné místo řidiči taxi pro lokalitu Český Těšín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: řidiči TAXI

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Doprava a logistika, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Petra Honkiszová
Ulice: Úvoz 1417
Město: Český Těšín
PSČ: 737 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petra Honkiszová
E-mail: info@chytretaxi.cz
Telefon: +420 604 611 842

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Petra Honkiszová