referent/ka sociálních věcí - sociálně právní ochrana dětí - kurátor pro děti a

  • Třeboň

Pracovní místo ( referent/ka sociálních věcí - sociálně právní ochrana dětí - kurátor pro děti a ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- pracovní poměr na dobu neurčitou;

Platová třída: 10 (po zapracování osobní příplatek)
Obor školního vzdělání: Zaměření na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči Znalosti oboru: Orientace v právních předpisech, zejména:
zák. č. 359/1999 Sb. o sociálně právní ochraně dětí, ve znění pozdějších předpisů,
zák. č. 218/2003 Sb., o soudnictví ve věcech mládeže a o odpovědnosti mládeže za protiprávní činy, zák. č. 500/2004 Sb. správní řád, ve znění pozdějších předpisů, zák. č. 89/2012, Sb. občanský zákoník.

Znalost práce na PC.

Další znalosti: zdravotní způsobilost, způsobilost k právním úkonům, dobré komunikační schopnosti, dobrá úroveň písemného projevu, pečlivost, spolehlivost, ochota dále se vzdělávat. Zkušenosti v oboru vítány.
Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.

Podrobné informace zájemci naleznou na www.mesto-trebon.cz, sekce Volná místa. Přihlášku je nutno doručit do 03.11.2017.
Volné místo referent/ka sociálních věcí - sociálně právní ochrana dětí - kurátor pro děti a mládež pro lokalitu Třeboň.