Zdravotní sestra/bratr bez odborného dohledu

  • Hazlov

Pracovní místo ( Zdravotní sestra/bratr bez odborného dohledu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Skalka 60, Hazlov. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený (20 hod/týdně). Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: 8-hodinové směny nebo 12-ti hodinové směny. Náplň práce: poskytování komplexní základní nebo specializované ošetřovatelské péče bez odborného dohledu. Požadujeme: požadovaná kvalifikace pro výkon zdravotnického povolání bez odborného dohledu podle zákona č. 96/2004 Sb., zkušenosti s prací v sociálních službách výhodou. Nabízíme: možnost čerpat náborový příspěvek 55.000,- Kč při závazku na 2 roky, 6 týdnů dovolené, závodní stravování, benefity z FKSP, příplatky za práci v sobotu, v neděli, o svátcích. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 7:00-15:30 h) anebo e-mailem.
Volné místo zdravotní sestra/bratr bez odborného dohledu pro lokalitu Hazlov.