prodavač/ka - pokladní - DPČ

Pracovní místo ( prodavač/ka - pokladní - DPČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme vzdělání SOU - obor nerozhoduje. Praxe výhodou
Směnnost : 2 směny
KONTAKT: POUZE OSOBNĚ - hlásit se u p. vedoucí - Kubištová Vladislava
Volné místo prodavač/ka - pokladní - dpč pro lokalitu Strakonice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Recepční Recepční - vzdělání středoškolské. Pracoviště Lipno nad Vltavou. Možnost ubytování - zaměstnanec hradí sám. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup dle dohody. Mzda 19.000,-- - 25.000,-- Kč hrubého, 13. plat, ...
Lipno Lake s.r.o. Lipno nad Vltavou, Inzerováno včera

Hlavní recepční Hlavní recepční - vzdělání středoškolské. Pracoviště Lipno nad Vltavou. Možnost ubytování - zaměstnanec hradí sám. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup dle dohody. Mzda 19.000,-- - 25.000,-- Kč hrubého, ...

DPP - POKLADNÍ převážně víkendy, pomoc v týdnu podle potřeby Volné místo dpp - pokladní pro lokalitu České Budějovice.
UNI HOBBY, a.s. České Budějovice, Inzerováno před 2 dny