Gatema a. s.

operátor sítotisku

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Nástup dle domluvy.
Jste, manuálně zručný, pracovitý a pečlivý člověk? Máte zkušenosti s prací ve výrobě? Jsou vám blízké stroje a zařízení? Jste schopen dlouhodobě pracovat ve 3 směnném provozu? Hledáte stabilní společnost s důrazem na kvalitu, rychlost, čestnost, invenci, dialog a osobní přístup?
Pokud jste si na tyto otázky odpověděl/a kladně, pak je tato pracovní nabídka přímo pro Vás!
Vybraný úspěšný kandidát bude ZODPOVĚDNÝ za: obsluhu poloautomatického sítotisku, obsluhu digitálního tiskového zařízení, přípravu sítotiskových sít, provádění údržby obou zařízení.
POŽADUJEME: SŠ vzdělání, 1 rok praxi ve výrobě/tiskárně výhodou, trestní bezúhonnost, ochota pracovat na 3 směny, samostatnost, zodpovědnost, pracovitost, manuální zručnost, přesnost, pečlivost.
NABÍZÍME: zodpovědnou samostatnou práci, zázemí stabilní, silné společnosti s velkým potenciálem, práce v čistém a moderním výrobním prostředí, motivující platové ohodnocení, pracovní doba: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 hod., řadu benefitů (sick days, jazykové a profesní vzdělávání, závodní stravování, firemní školka, příspěvek na dojezdnost, aj.).
Mzda 16.500-18.500 dle zkušeností a praxe.
Strukturované životopisy s motivačním dopisem Proč chci tuto práci dělat posílejte na e-mail adresu: personalni@gatema.cz
Volné místo operátor sítotisku pro lokalitu Boskovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 14. 11. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: operátor sítotisku

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: Gatema a. s.
Ulice: Průmyslová 2503
Město: Boskovice
PSČ: 680 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Marie Vidláková
E-mail: Ing. Marie Vidláková
Telefon: +420 720 979 656

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Gatema a. s.