Obsluha Call centra - zelená linka

  • Proseč

Pracovní místo ( Obsluha Call centra - zelená linka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Zábořská 93, Proseč
Pracovní místo je vhodné j e n pro OZP. Pracovní doba: 9:00 - 15:00 hod. a 15:00 - 21:00 hod + SO/NE mimo svátky. Střídání směn 3 dny ranní, 3 dny odpolední a 3 dny volno.
NÁPLŇ PRÁCE: telefonická komunikace, vyřizování telefonních hovorů a řešení požadavků zákazníků, administrativní činnost související s chodem call centra, telefonické objednávky e-shopů.
POŽADAVKY: komunikativnost, dobré vyjadřovací schopnosti a zodpovědnost, časovou
flexibilitu, trestní bezúhonnost, dobrou znalost práce na PC.
NABÍZÍME: Po zapracování navýšení platu, příplatek za odpolední směnu, 13. plat, mimořádné odměny. Perspektivní zaměstnání v příjemném kolektivu. Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.
První kontakt prosím učiňte na výše uvedeném telefonním čísle Po - Pá v době od 6:00 do 14:30 hod. nebo na e-mailovou adresu.
Volné místo obsluha call centra - zelená linka pro lokalitu Proseč.